دولینگود

ایمیل

hello@duolingood.ir

تلفن

021-74391370

ما را دنبال کنید :

آشنایی با آزمون دولینگو

آزمون زبان انگلیسی دولینگو یک روش آنلاین و استاندارد برای دانشجویان بین المللی است تا مهارت زبان انگلیسی خود را بررسی کنند. این آزمون سطح زبان انگلیسی شما را از طریق مهارت های پایه شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن بررسی می کند. آزمون دولینگو به نسبت سایر آزمون های زبان انگلیسی هزینه کمتری دارد.

آزمون زبان دولینگو (Duolingo) به عنوان مدرک تسلط شما به زبان انگلیسی در بیش از 4000 موسسه آموزشی در سراسر جهان پذیرفته شده است. این آزمون از زمان همه‌گیری COVID-19 محبوبیت پیدا کرده است و نتایج آن همانند سایر آزمون های زبان مانند آیلتس، تافل و PTE در بسیاری از دانشگاه ها مورد پذیرش است. آزمون انگلیسی دولینگو یک جایگزین مناسب و مقرون به صرفه برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال مدرک زبان برای پذیرش خود از دانشگاه ها هستند. شما می توانید لیست دانشگاه هایی که آزمون دولینگو در آن ها مورد قبول است را در دولینگو در چه دانشگاه هایی مورد پذیرش است؟ مشاهده کنید.

در آزمون دولینگو میزان دشواری هر سؤال بر اساس پاسخ شما به سؤالات قبلی افزایش یا کاهش می یابد. سوالات این آزمون طیف وسیعی را پوشش می‌دهد، این آزمون با ۱۱ نوع سوال سطح زبان شما را ارزیابی کرده و در نهایت بر اساس پاسخ های شما نمره زبان شما را بررسی می کند. همچنین در آخر آزمون شما یک نمونه ارائه گفتاری (speaking) و یک نمونه نوشتاری (writing) که در نمره نهایی شما تاثیری ندارد و صرفا به دانشگاه ارائه می‌گردد.

فهرست مطالب

به راهنمای آزمون انگلیسی دولینگو برای شرکت‌کنندگان در آزمون خوش آمدید! در این بخش، شما می آموزید که آزمون انگلیسی دولینگو چیست، برخی از مزایای شرکت در آزمون و نحوه استفاده موسسات از این آزمون را خواهید آموخت.

درباره آزمون دولینگو:

آزمون انگلیسی دولینگو یک آزمون انگلیسی است که به دلایلی از جمله زمان کوتاه برای دریافت کارنامه، هزینه مقرون به صرفه و پذیرش‌ آن در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است. این آزمون توسط اپلیکیشن آموزش زبان Duolingo (محبوب‌ترین اپلیکیشن برای یادگیری آنلاین زبان) طراحی و راه اندازی شده است. ماموریت دولینگو توسعه بهترین آموزش در مقیاس جهانی و در دسترس قرار دادن آن در سطح جهانی است.

 

دسترسی

سادگی دسترسی

آزمون را به صورت آنلاین از رایانه خود در هر زمان و در هر نقطه از جهان انجام دهید.

سرعت بالا

سرعت بالا

در یک ساعت آزمون بدهید و در دو روز کارنامه خود را دریافت کنید.

هزینه پایین شرکت در آزمون

هزینه پایین

هزینه این آزمون کمتر از آزمون‌های دیگر است و بدون دریافت هزینه اضافه نتیجه را به دانشگاه‌ها ارسال کنید.

مورد اعتماد دانشگاه ها

مورد اعتماد

این آزمون توسط هزاران موسسه در سراسر جهان پذیرفته شده است.

کارنامه آزمون دولینگو شامل چه بخش هایی است؟

آزمون دولینگو بر خلاف سایر آزمون ها به هر کدام از مهارت ها چهارگانه شما نمره نمی‌دهد. در واقع کارنامه آزمون دولینگو بر اساس پاسخ های شما در طی دو روز کارنامه را برای شما ارسال می‌کند، که این کارنامه شامل بخش های زیر است.

Literacy

توانایی شرکت کننده در خواندن و نوشتن.

Comprehension

توانایی شرکت کننده در خواندن و گوش دادن.

Conversation

توانایی شرکت کننده در گوش دادن و صحبت کردن.

Production

توانایی شرکت کننده در نوشتن و صحبت کردن.

آزمون دولینگو چگونه کار می‌کند؟

آزمون انگلیسی دولینگو از جدیدترین فناوری های جهان استفاده می‌کند تا آزمون را در دسترس، دقیق و ایمن کند. این آزمون توسط متخصصان آزمون زبان با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد یک تجربه مدرن ساخته شده است. کارنامه شما در دو روز آماده می‌شود، کارنامه شما شامل نمره کلی، امتیازات فرعی و نمونه رایتینگ و اسپیکینگ شما است. همچنین شما میتوانید کارنامه خود را به صورت نامحدود و بدون هزینه اضافه برای دانشگاه‌ها ارسال کنید. 

علاوه بر اینکه کل فرآیند آزمون کمتر از یک ساعت طول می‌کشد، دولینگو یک آزمون تطبیقی است. به این معنی که سختی آزمون بر اساس عملکرد شما تعیین می‌گردد. 

نمرات شما توسط ربات محاسبه می‌شود، این ربات ها به گونه‌ای توسعه یافته‌اند که عملکردی مشابه یک انسان متخصص داشته باشند.

با کمک هوش مصنوعی و ناظر انسانی تخلفات شرکت‌کنندگان تشخیص داده می‌شود.

آزمون دولینگو مورد پذیرش چه دانشگاه‌هایی است؟

در حال حاضر این آزمون توسط دانشگاه‌ها و شرکت‌های بین المللی در ۵۰ کشور مورد پذیرش است. که شما می توانید لیست موسسات دانشگاه‌هایی که این آزمون را به عنوان یک معیار برای ارزیابی سطح زبان شرکت کنندگان پذیرفته‌اند در لینک مقابل مشاهده کنید: چه دانشگاه‌هایی دولینگو را قبول دارند؟

به دلیل تغییرات در قوانین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، لطفا همیشه وبسایت دانشگاه را هم چک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *