دولینگود

ایمیل

hello@duolingood.ir

تلفن

021-74391370

ما را دنبال کنید :

شبیه ساز آزمون دولینگو

آزمون‌های شبیه ساز به شرکت‌کنندگان هر آزمونی کمک می‌کند تا قبل از شرکت در آزمون‌های اصلی در شرایط مشابه آزمون اصلی قرار بگیرند و همچنین با مشاهده نمونه سوالات اصلی آزمون سطح دانش خود را ارزیابی کنند و بتوانند نقاط ضعف خود را پوشش دهند. 

دولینگود به عنوان شبیه ساز آزمون دولینگو به شما کمک می‌کند تا در محیطی مشابه آزمون اصلی دولینگو قرار بگیرید و بتوانید تعداد زیادی نمونه سوال را در طوح مختلف مشاهده کنید و نهایتا بتوانید در روز آزمون اصلی دولینگو عملکرد بهتری از خود نشان بدهید.

 

فهرست مطالب

آزمون ماک دولینگو در واقع یک آزمون آزمایشی پیش از شرکت در ازمون اصلی دولینگو است. دولینگود نمونه‌ای شبیه‌سازی شده از آزمون دولینگو است که امکان مشاهده انواع سوالات آزمون دولینگو به همرا هزاران نمونه سوال است که امکان آشنایی با آزمون اصلی دولینگو را با هزینه‌ای بسیار کم برای شرکت کنندگان این آزمون فراهم می‌کند.

تمام تلاش دولینگود بر این است که علاوه بر شبیه سازی آزمون دولینگو با ارائه محتواهای آموزشی و ترجمه‌های مربوط به هر بخش به همراه سطح‌بندی جنب آموزشی خود را نیز حفظ کند. در واقع شما در شبیه ساز آزمون دولینگو علاوه بر آشنایی با سوالات و پاسخ های متنوع، می‌توانید سطح زبان خود را افزایش دهید.

علاوه بر شبیه سازی آزمون دولینگو،‌ ما در دولینگو با معرفی دانشگاه‌هایی که این مدرک زبان را در لیست مدارک زبان پذیرفته شده قرار داده اند، به شما کمک می‌کنیم تا بهتر مسیر ادامه تحصیل خود را انتخاب کنید.

شبیه ساز آزمون دولینگو چگونه کار می‌کند؟

شما با مراجعه به پنل شبیه ساز آزمون در آدرس panel.duolingood.ir با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تایید می‌توانید وارد سایت شوید. در مرحله اول شما تعدادی از نمونه سوالات را به صورت رایگان مشاهده می‌کنید تا با محیط شبیه ساز آزمون آشنا شوید و نمونه سوالات محتلف را مشاهده کنید. در صورتی که با امکانات مختلف آزمون آشنا شدید و تصمیم گرفتید که همه نمونه سوالات را مشاهده کنید، می‌توانید اقدام به خرید پنل اشتراک ماهیانه در سایت کنید. 

در شبیه ساز آزمون دولینگو ثبت نام کنید

و بیش از ۵۰۰۰ نمونه سوال آزمون دولینگو را تمرین کنید.