دولینگود

ایمیل

hello@duolingood.ir

تلفن

021-74391370

ما را دنبال کنید :
آشنایی با

مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین

مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین با پردیس هایی در شهرهای برلین، هامبورگ، پاریس، آتن و بارسلونا، دانشجویان خود را آماده می کند تا تأثیری واقعی و معنادار در دنیای تجارت داشته باشند. 

فهرست مطالب

مدرسه کسب و کار برلین (BSBI) بخشی از GUS Germany GmbH (GGG)، یک شبکه پویا از موسسات آموزش عالی با بیش از ۱۵۰۰۰ دانشجو در مکان هایی در آلمان، اروپا و خارح از اروپا است. ماموریت ما پرورش رهبرانی است که قادر به ایجاد تأثیر معنادار برای جامعه هستند. ما با تعداد بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز در موسسات مختلف خود، طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی از جمله تجارت، فناوری، علوم داده، مهندسی، ورزش و هنرهای زیبا را ارائه می‌دهیم. دانشجویانی که به دنبال ثبت نام در یکی از موسسات ما هستند، می توانند از میان انتخابی از مکان های برتر انتخاب کنند. موسسات ما در سراسر اروپا (برلین، هامبورگ، پوتسدام، ایزرلون، بارسلونا، پاریس، آمستردام) و همچنین دبی واقع شده اند، جایی که ما اولین مدرک آلمانی را در امارات ارائه می دهیم.

ماموریت مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین

ما دانشجویان را برای موقعیت های شغلی تأثیرگذار در سطح آماده می کنیم، آموزش قابل دسترسی و با کیفیت را برای تربیت رهبران صنعتی آینده ارائه می دهیم. با تمرکز بر سرمایه گذاری، رهبری و موفقیت، برنامه های ما دانشجویان را با ذهنیت کارآفرینی برای رهبری و موفقیت، تقویت یک محیط یادگیری فراگیر، نوآور و حمایتی توانمند می کند. ماموریت ما شکل دادن به آینده با پرورش استعدادهای استثنایی و ایجاد تغییرات مثبت در دنیای رقابتی تجارت بین المللی است.

چشم انداز مدرسه کسب و کار و نوآوری برلین

چشم انداز ما این است که با تقویت تعالی محیط دانشگاهی و ارائه فرصت های بی نظیر برای دانشجویان، به انان کمک کنیم تا به رهبران صنعتی تبدیل شوند. این هدف ما از طریق رویدادها، دعوت از مهمان ها برای سخنرانی، انتشار کتاب و مقاله در زمینه کارآفرینی، نوآوری، مکان‌های بین‌المللی، مشارکت‌های استراتژیک و عضویت در مجامع صنعتی است که در نهایت آینده و موفقیت شعلی و شخصی دانشجویان را شکل می‌دهد.

هر دوره ای که ما ارائه می دهیم با در نظر گرفتن این اصول طراحی شده است، به همین دلیل است که هر برنامه بر بهبود مهارت های تجاری عملی و درک صنعت شما تمرکز دارد. ما ابزارها و اطلاعاتی را که برای موفقیت حرفه‌ای نیاز دارید و همچنین از طرف دانشگاهیان متمرکز بر صنعت که در صدر رشته خود هستند، در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما همچنین از پشتیبانی شغلی گسترده ما بهره مند خواهید شد که می توانید برای راهنمایی و مشاوره به آن اعتماد کنید.

مبلغ شهریه بسته به دوره ای که در حال تحصیل هستید متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه یک برنامه خاص، لطفاً از وبسایت دانشگاه دیدن کنید.

حداقل شهریه

$9.450

حداکثر شهریه

$15.000

سوالات متداول

آیا BSBI (مدرسه کسب و کار و خلاقیت برلین) یک دانشگاه است؟

خیر، BSBI یک مدرسه بازرگانی است که برنامه های معتبر کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طریق همکاری با دانشگاه ها ارائه می دهد.

آیا برای بررسی پرونده نیاز به پرداخت هزینه است؟

خیر.

آیا می توانم شهریه خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

بله، باید برای طرح اقساطی اقدام کنید.

چه ماهی می توانم برای پذیرش اقدام کنم؟

ماه ها اصلی فوریه، می و اکتبر است. این بسته به برنامه متفاوت است، برای اطلاعات بیشتر لطفاً به وبسایت دانشگاه مراجعه نموده و سپس برگه دوره ها را بررسی کنید.

پذیرش در دانشگاه

برای پذیرش در دانشگاه های اروپا و آمریکا به راهنمایی نیاز دارید؟ در وبسایت ثبتنام کنید.

ما در دولینگود چگونه به پذیرش شما کمک می کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *