دولینگود

ایمیل

hello@duolingood.ir

تلفن

021-74391370

ما را دنبال کنید :
آشنایی با

مدرسه کسب و کار رم

مدرسه بازرگانی رم یک موسسه عالی مستقر در رم، ایتالیا است که به آموزش و تحقیقات مدیریتی اختصاص دارد و در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند و فارغ‌التحصیلان از بیش از 140 کشور در سراسر جهان هستند.

فهرست مطالب

مدرسه کسب و کار رم یکی از مدارس تجاری پیشرو در ایتالیا است که برنامه های کارشناسی ارشد و MBA را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه می دهد. این دانشگاه همیشه چشم انداز بین المللی خود را حفظ می کند و ماموریت ما آموزش رهبران جهانی با دانش کافی برای مدیریت شرکت ها در سراسر جهان از دیدگاهی نوآورانه و پایدار است.

مدرسه کسب و کار رم با بیش از ۲۱۰۰ دانشجو در سال از ۱۶۱ کشور جهان است، همچنین با ۲۶۹ موسسه دانشگاهی در ۲۶ کشور و ۴ قاره در سراسر جهان دارای توافقنامه می‌باشد. مدرسه بازرگانی رم با بیش از ۶۱۶ شرکت برای شبکه سازی، فرصت های شغلی همکاری می کند

مدرسه کسب و کار رم مجموعه گسترده ای از برنامه های آموزشی از جمله MBA و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که دوره‌های این مدرسه می‌تواند به صورت حضوری یا آنلاین باشد. شهریه این دوره در وبسایت دانشگاه برای رشته‌های MBA و EMBA به ترتیب 18.000 و 22.000 یورو نوشته شده است.

حداقل شهریه

€13.500

حداکثر شهریه

 €22.000

پذیرش در دانشگاه

برای پذیرش در دانشگاه های اروپا و آمریکا به راهنمایی نیاز دارید؟ در وبسایت ثبتنام کنید.

ما در دولینگود چگونه به پذیرش شما کمک می کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *