دولینگود

ایمیل

hello@duolingood.ir

تلفن

021-74391370

ما را دنبال کنید :
آشنایی با

دانشگاه وبستر لیدن

دانشگاه وبستر یک دانشگاه آمریکایی است که در سراسر جهان از جمله هلند، سوئیس، اتریش، انگلستان،‌ چین و تایلند دارای شعبه و دانشکده است. شعبه وبستر در هلند در شهر لیدن قرار دارد که در جنوب هلند و نزدیکی شهر لاهه است.

فهرست مطالب

دانشگاه وبستر در آمریکا در سال ۱۹۱۵در وبستر گرووز در حومه سنت لوئیس توسط خواهران لورتو تأسیس شد. در ابتدا نام این مدرسه کالج لورتو بود و پذیرش در وبستر فقط برای زنان محدود بود. این یکی از اولین دانشگاه های زنان کاتولیک در غرب می سی سی پی بود. اولین ورودی پسر در سال ۱۹۶۲ پذیرفته شدند. خواهران لورتو در سال ۱۹۶۷ دانشگاه را به هیئت مدیره منتقل کردند.

همانطور که پیشتر گفته شد، دانشگاه وبستر لیدن یک دانشگاه آمریکایی با پردیس هایی در سراسر جهان، از جمله هلند است. دوره های دانشگاه وبستر هم در مقطع کارشناسی (BA/BS) و هم تحصیلات تکمیلی (MA/MBA) ارائه می شود. دانشگاه وبستر در هلند از طریق NVAO و در ایالات متحده از طریق انجمن مرکزی شمال کمیسیون آموزش عالی معتبر بوده و به رسمیت شناخته شده است.

دانشگاه وبستر پردیس لیدن را در سال ۱۹۸۳ تأسیس کرد. در سال ۲۰۰۸، دانشگاه وبستر در لیدن از طریق وزارت آموزش هلند به عنوان یک موسسه آموزش عالی شناخته شد. در همان زمان، لیسانس مطالعات بین‌المللی تجارت و مدیریت (IBMS) و علوم رفتاری و اجتماعی کاربردی (ABSS) از طریق NVAO مورد تایید قرار گرفت.

در شعبه هلندی دانشگاه وبستر رشته ای مدیریت، رسانه، هنر، روانشناسی و روابط بین الملل ارائه می شود. این دانشگاه دارای یک ساختمان برای رشته MBA در آمستردام (مرکز تجارت جهانی) است. شبکه فارغ التحصیلان این دانشکده حدود ۲۵۰۰ نفر است. 

 

لینک مرتبط:

  • NVAO چیست؟

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، مبلغ پرداختی می تواند فقط شامل شهریه یا شامل شهریه و و هزینه ها باشد. در دوبسایت دانشگاه وبستر – پردیس لیدن شهریه در مقطع کارشناسی شامل هزینه کتاب ها ۱۶.۲۰۰ یورو ذکر شده است.

حداقل شهریه

€16.200

حداکثر شهریه

 €29.880

پذیرش در دانشگاه

برای پذیرش در دانشگاه های اروپا و آمریکا به راهنمایی نیاز دارید؟ در وبسایت ثبتنام کنید.

ما در دولینگود چگونه به پذیرش شما کمک می کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *